5 причин чому купити штучну ялинку - це вигідно

Щороку на початку грудня відкриваються «ялинкові базари». Пухнасті зелені ялинки з'являються всюди: в супермаркетах, вітринах магазинів, офісах. Вони створюють особливий передсвятковий настрій, несуть із собою «дух Різдва». Цим неодмінним новорічним атрибутом прагнуть заволодіти абсолютно всі. Але хтось обирає «живі» ялинки, а хтось береже природу і купує штучні.

1. Зовнішній вигляд.

Натуральні дерева часто ростуть нерівномірно: з південного боку гілки довші, красиві, а з північного - короткі і тонкі. Така деталь вельми корисна, коли ви заблукали в лісі і відчайдушно намагаєтеся зорієнтуватися на місцевості, але якщо це новорічна ялинка, яка вже стоїть у вашій квартирі, то відсутність гілок з одного боку або їх недостатня пишність може розладнати, засмутити і зіпсувати весь настрій.

2. Зручність транспортування та «використання»

Звичайно, якщо термін «використання» взагалі можливо застосувати до цього важливого атрибуту новорічного свята. Штучна ялинка, на відміну від свого натурального прототипу, що виростає в лісах, відрізняється компактністю: її гілки без шкоди для форми штучного дерева складаються, а потім настільки ж легко розправляються, адже виробництво ялинок ведеться з використанням м'якого,але разом з тим, міцного пластику. Більше того, для тих, хто закуповує ялинки, надзвичайно зручно мати можливість розбирати і збирати кожне деревце. Такою розкішшю не можуть похвалитися ті, хто перевозить справжні сосни та ялини.

3. Екологічність.

Справжня сосна - це приємно. Тонкий аромат поширюється по квартирі, радує всіх, особливо наймолодших членів сім'ї і приносить задоволення дорослим. Але, навіть діти зараз розуміють, що одного разу зрубана сосна вже ніколи не зможе рости далі і приносити позитивні емоції іншим, тому продавати штучні ялинки стало прибутково, як ніколи раніше. Потрібні роки, щоб маленький саджанець виріс в повноцінне дерево. А перед святами хвойні ялинки вирубують в таких кількостях, що природа просто не встигає відновлювати ліс. Тому кожного року все більша кількість людей обирають штучну ялинку, а не більш традиційні живі новорічні ялинки.

4. Економія.

До того ж, навіть ті сім'ї, які не надто піклуються про екологію, так чи інакше, стежать за власним бюджетом і нарешті роблять ті ж висновки, що і охоронці законів природи. Штучну новорічну ялинку достатньо придбати всього один раз, а потім її можна наряджати безліч разів.

5. Мінімум проблем.

Натуральна красуня зможе простояти в будинку всього лише кілька тижнів. Потім голки пожовтіють і почнуть осипатися, їх доведеться з зусиллями витягати з килима. До того ж, сосна неминуче «порадує вас» смолою, яку складно відіпрати з одягу і зовсім непросто видалити з підлоги. Таким чином, штучні ялинки купити бажають навіть ті, хто спочатку робив вибір на користь природності і хвойного аромату.

Купуйте штучну ялинку прямо зараз з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпропетровськ, Павлоград, Запоріжжя, Житомир, Донецьк, Луцьк, Львів, Кривий Ріг, Новомосковськ, Дніпродзержинськ та інші міста України