Царська Товарів у наявності: 7

 сосна литая царская

Вона здалеку і зблизька не відрізняється від справжньої. Голочки, як живі - злегка поколюють, і кінці гілок злегка завужені, як в житті.
 
Сучасні матеріали, що застосовуються у виробництві штучних литих сосен, відрізняються високою якістю і відповідають загальноприйнятим нормам і стандартам. Слід уважно поставитися до сертифікатів, що підтверджує безпеку і екологічність виробів, щоб уникнути придбання неякісного товару. Існує кілька основних ознак, що вказують на правильність вибору: відсутність хімічного запаху, стійка підставка і міцність складання, вогнетривкість матеріалів.
 
Голки сосен можуть бути литими і плівковими. Перший варіант натурально імітує хвою, виготовляється за допомогою виливання в спеціальних формах. Плівкові голки виготовляються з ПВХ. Даний матеріал не відрізняється високим рівнем довговічності і безпеки, але більш доступний і поширений. Вартість литих виробів значно перевищує плівкові варіанти.
 
Розрізняють кілька варіантів конструкції. Збірні варіанти сосен передбачають монтаж елементів по ярусах, на заздалегідь закріплену основу. Можна відзначити зручне зберігання таких виробів і просту швидку збірку. Складаються литі сосни відрізняються міцними і надійними кріпленнями. Простий монтаж дозволить без особливих тимчасових витрат встановити всі складові на свої місця. Порівнюючи два варіанти, слід відзначити довговічність збірної конструкції, яка здатна зберегти привабливий вигляд литий штучної сосни на весь термін служби.