Лита штучна ялинка блакитна Товарів у наявності: 7

 лита голуба штучна ялинка

Густі гілки з м'якою пухнастою хвоєю створюють вишуканий, витончений вигляд.

Що можна отримати, купуючи блакитні штучні ялинки:

1. Довгий термін експлуатації. Ці литі їли не бояться ні температурних перепадів, ні вологи, ні прохолоди, ні спеки. Такий виріб не буде обсипатися, і не треба буде збирати гострі голки з підлоги. Більшість виробників називають термін експлуатації не менше 10 років.

2. Неповторний дизайн. Якщо людина не любить штампів і стандартів, то, купуючи штучну ялинку, буде з чого вибрати. Такі вироби бувають дуже оригінального вигляду і з незвичайних матеріалів, і буде можливість втілити в життя навіть саму божевільну ідею.

3. Невелика вага, розбірні конструкції.

4. Екологічна чистота. Штучні блакитні ялини виготовляються тільки з екологічно чистих матеріалів і не завдають ніякої шкоди здоров'ю людини.

 5. До того ж штучні ялинки збережуть свій первинний привабливий вигляд протягом всього терміну експлуатації. Ці ялинки практично ідеальною пишноти і форм, а знайти натуральну ялину за такими параметрами практично неможливо.

 Непривабливі штучні ялини з дешевої пластмаси пішли в далеке минуле, зараз вони м'які на дотик і виглядають практично як натуральні. Якщо хочеться запаху натуральної сосни або ялини, то його можна створити за допомогою спеціальних засобів (наприклад, ефірних олій) або просто придбати невеликі гілочки сосни, які створять відповідний запах і обстановку в будинку.

 Перевірити якість штучної ялини дуже просто. Можна погладити гілка проти росту голок, посмикати гілочку — нічого не повинна обсипатися. Варто попросити в магазині всі сертифікати: ялинка повинна бути вогнетривкої. Потрібно звертати увагу і на виробника. Також бажано, щоб ялина була гіпоалергенною.

 Найголовніше, що купуючи штучні ялинки, люди скорочують витрати на посадку нових дерев для вирубки, а значить, бережуть ліс від масштабної вирубки.