Литі ялинки

 литые елки

Литі ялинки і сосни навіть зблизька неможливо відрізнити від живих.
Ялинки традиційно асоціюються з святковою атмосферою Нового року. Вибір виробу вимагає ретельного і продуманого підходу. Якісні варіанти допоможуть відчутно заощадити, подарують тривалу і комфортну експлуатацію протягом багатьох років. Пишна і красива штучна лита ялинка стане кращим прикрасою житла в новорічні свята, створюючи атмосферу тепла і затишку.
 
Перед тим, як купити литу ялинку важливо враховувати головні критерії вибору: габарити виробу, матеріали, конструктивні особливості, дизайн.
 
Розміри ялинки повинні дозволяти максимально органічно розмістити її в приміщенні. Занадто великі і громіздкі литі ялинки не матимуть бажаний результат, краще віддавати перевагу варіантам, які можна розмістити в кутку кімнати, на журнальному столику, або у стіни. Правильне співвідношення ширини гілок і висоти дерева грає важливу роль у виборі. Великі приміщення з високими стелями вигідно виглядають з встановленими ялинками, не перевищують 180 см, для кімнат з обмеженою площею підійдуть варіанти не перевищують 150 см.
 
Купити литі ялинки з доставкою в Дніпро, Павлоград, Запоріжжя, Житомир, Одесу, Київ, Луцьк, Луганськ, Кривий Ріг, Харків, Новомосковськ, Дніпродзержинськ та інші міста України.