Ялинкові новорічні прикраси

новорічні прикраси

Щоб ялинка приносила радість вам і вашим близьким її потрібно красиво нарядити, а для цього потрібно правильно вибрати для неї новорічні прикраси.

Уже скоро чудове свято - Новий рік. Через кілька днів можна буде поставити штучну ялинку. Наш новорічний інтернет магазин ялинкових прикрас продає багато різноманітних іграшок - скляні ялинкові кулі, свічки, пластмасові фігури, декоративні банти і ціле безліч різної мішури. Як з усього цього різноманіття вибрати і купити ялинкові прикраси, іграшки, кулі, ми і допоможемо вам розібратися.

1. Спочатку ви повинні вирішити, з якого матеріалу будете купувати іграшки. Основні - це скляні та пластикові кулі. Новорічні іграшки зі скла вельми красиві та вишукані, так як граючий світло на склі виглядає дуже цікаво і різноманітно. Такі ялинкові прикраси в інтернет магазині "Різдво" прийнято вважати класикою, в радянський час все ялинкові іграшки були скляні, тому такі прикраси можна вважати традицією. І до того ж при випадковому зіткненні іграшок один з одним вони незвичайно передзвонюються. З іншого боку, скляні ялинкові прикраси дорожче, ніж пластикові, так як дорожче технологія їх виробництва. І ще один недолік - вони дуже крихкі. Якщо в будинку знаходяться маленькі дітки або тварини, краще вішати на ялинку мінімум скляних іграшок або зовсім прибрати їх, так як гострі, тонкі осколки є небезпечними.
Новорічні іграшки з пластмаси бувають різноманітної тематики та дизайну, вони добре переносять падіння на підлогу і невеликі зовнішні деформації. Ви легко зможете вибрати будь-які сподобалися вам пластикові іграшки в конкретному ціновому сегменті. Головне - не вибирати прикраси низького сорту, так як декор з них може обсипатися ще раніше, ніж настане Новий рік.

2. Будь-яка ялинка, прикрашена скляними кулями, буде стильно виглядати. Новорічне деревце можна нарядити, вибравши єдину колірну гаму (наприклад, тільки червоними кулями, заздалегідь купивши набір червоний ялинкових прикрас). Можна прикрасити дерево кулями різних кольорів, але в єдиному стилі (однакового розміру і тематики), а можна додати свічки, шишки і фігурки з новорічними персонажами.
Головне правило для куль - чим більше ялинка, тим крупніше повинні бути кулі. Якщо у вас вже є кулі великих розмірів і ви, безсумнівно, хочете прикрасити ними ялинку, а сама ялинка маленького розміру, то такі кулі краще повісити внизу.
При покупці ялинкових іграшок в інтернет магазині, ви можете провести маленький тест. Візьміть ниточку або стрічку, на яку потім будете вішати іграшку. Протягніть її в колечко нагорі прикраси, так ви перевірите, чи зможе витримати кріплення вага іграшки. Виріб не повинен бути дуже важким, так як лапки їли можуть прогнутися і зіпсується зовнішній вигляд вашої ялинки.