Новорічні іграшки Товарів у наявності: 28

новорічні іграшки

Святкова ялинка буде яскравіше, якщо нарядити її вишуканими і стильними прикрасами. Наші чудові новорічні іграшки обов'язково знадобляться!
Спочатку необхідно перевірити лакофарбове покриття на стійкість. Для цього потрібно небагато потерти збоку іграшки серветкою або мокрим пальцем. Якщо на руці або серветці не залишилася фарба, то іграшка вам підходить.Не варто боятися купувати прозорі прикраси. Спочатку вони здадуться вам бляклими. Але коли вони опиняться на ялинці поруч з різнобарвною мішурою і барвистими ліхтариками, вони заблищать всіма кольорами веселки.

Крім цього, вибрати новорічні іграшки вам допоможе ваш ніс. Прикраси поганої якості виготовляються з токсичних матеріалів, у яких, зазвичай, поганий запах. Це не 100% гарантія, тому запитуйте у продавців документи на товар. Правда, в розпалі передноворічної метушні безліч людей не буде витрачати час, щоб з'ясувати походження іграшок. Перевірте ще, яка міцність елементів декору на пластиковому кулі, щоб штучний сніг з них або приклеєна картинка відразу не опало. На прикрасі не повинні бути задирки і залишки клею.