Штучна ялинка Розпушена Товарів у наявності: 4

штучна сосна пушиста

Справжня лісова красуня з пухнастими гілками! Вона подарує зимовий настрій чарівного свята.

Неможливо уявити новорічні свята без пухнастої зеленій лісовій красуні. В останні роки все більшу популярність набирає еко-рух – у багатьох європейських країнах люди все частіше зупиняють свій вибір на штучних ялинках. Такий підхід допомагає зберегти навколишнє природу.  До того ж, якісна ялинка буде радувати своїх господарів не один рік.

Залежно від вартості, штучні ялини можна розділити на три категорії.

До першої вищої – відносяться ялинки з України, Італії, Німеччині та Голландії. Така ялинка здатна задовольнити запити найвимогливішого покупця: вона зроблена з екологічних матеріалів, відрізняється високою якістю і незвичайним дизайном.

Другу категорію становлять ялинки з Таїланду і Тайваню. Це копії недорогих європейських зелених красунь, які зроблені з не дуже якісних матеріалів.

Третя категорія – штучні деревця з Китаю. Вони відрізняються найнижчими цінами, але при цьому можуть бути досить непоганої якості. Часто такі ялинки роблять зі звичайного паперу з просоченням. І хоча виглядати вони можуть досить симпатично, строк їхньої служби навряд чи перевищить два-три роки.

Пристойною якістю відрізняються рідні штучні ялинки виробництва місто Дніпро. При невеликій вартості вони, до того ж, пожежобезпечні. Замовити такі ялинки ви можете в нашому магазині.

У залежності від матеріалів, з яких зроблена штучна ялинка, їх можна розділити на кілька видів:
 - литі з пластмаси – з виглядом дуже нагадують живі ялинки, адже кожна гілочка відливається окремо. З-за високої якості ціна їх теж немаленька;
- ялинки з плівки ПВХ – найбільш часто зустрічається варіант. ПВХ зручний в експлуатації, відрізняється довговічністю і, що дуже важливо, не горить. Виглядають такі деревця цілком пристойно, краще всього брати ялина європейського виробництва;
 - оптико-волоконні ялинки – досить популярний варіант. Обравши таке дерево, можна цілком обійтися без новорічних гірлянд з лампочок – ялинка мерехтить сама, досить лише включити її в розетку. При цьому вогні на ній можуть бути самими різними: на кінчиках голок, у вигляді свічок або шишок.

Перед тим, як замовити ялинку, варто перевірити спеціальний сертифікат якості – його наявність означає, що дерево має вогнетривке просочення. Крім цього, документ підтверджує,  що ялина не виділяє небезпечні для здоров'я речовини.

Буде краще, якщо стовбур і підставка ялинки виготовлені з металу, а не пластмаси – тоді під вагою іграшок та гірлянд дерево не зігнеться і, тим більше, не зламається.

Визначити якість обраного деревця можна за допомогою нескладного тесту. Якщо погладити голки «проти шерсті», у якісної ялинки хвоя м'яка швидко прийме початкове положення. Жорстка хвоя не осиплеться, навіть якщо потягнути за голки.