Новорічні штучні сосни

штучна сосна

Якихось 20 років тому в магазинах важко було купити штучну сосну, а їх зовнішній вигляд залишав бажати кращого. Тому люди дуже рідко користувалися штучними, а купували натуральну сосну або ялину. Звичайно, не можна ні з чим порівняти запах справжньої сосни. Але по красі і різноманітності видів новорічні сосни виграють у справжніх.

Існує три різновиди штучних сосен за типом складання:

 • Гілки сосни кріпляться до стовбура за допомогою гачків. Зазвичай такі сосни дуже зручні і вимагають великих витрат часу при складанні. Коли закінчиться свято, така сосна легко розбирається і може зберігатися в шафі.

• Інший вид сосен складається з декількох частин стовбура, до яких прикріплені гілки. Частини стовбура вставляються один в одного, після чого треба розправити гілки.

• У формі цілісного парасольки. Стовбур, до якого прикріплені гілки, розкривається по типу парасольки, після чого гілки розправляються. Просто збирати, компактно зберігати.

Існує ще й інша класифікація, за якою сосни штучні поділяють на два типи: звичайні і оптоволоконні. Відмінність у них, в принципі, одне: оптоволоконні вже оснащені мерехтливими вогниками і не вимагають додаткової покупки гірлянд.

Колірна гамма штучних сосен настільки широка, що неможливо не розгубитися. Вони бувають і звичайного зеленого кольору, засніжені і сині, червоні, блакитні і білі.