Власне виробництво штучних ялинок - гарантія якості та стабільності.

Власневиробництво ялинок дозволяє компанії оперативно поратися з неабиякими обсягами оптових замовлень великих торгових компаній або регіональних дилерів. Наші ціни на штучні ялинки оптом та в роздріб завжди обгрунтовані і вільні від штучних накруток.

Ми спеціалізуємося на виробництві штучних ялинок. Крім цього, ми можемо виготовити ексклюзивні ялинки на замовлення. Ялина штучна складається з ПВХ матеріалу, що відрізняється унікальним набором технічних характеристик. Сьогодні полівінілхлоридні вироби впевнено замінюють дерево в багатьох виробничих галузях.

Ялинка штучна Українського виробництва - дешевше тільки у виробника.

Власні виробничі лінії дали нам можливість організувати виробництво ялинок високої якості, що підтверджена сертифікатами відповідності. Незважаючи на те, що ми використовуємо найкращі матеріали та комплектуючі, ціна нашої продукції залишається доступною, завдяки прямим поставкам виробників. Ми готові до виконання великих замовлень. Навіть у пік новорічного сезону наші замовники можуть бути впевнені в дотримання термінів і бездоганній якості замовлених ялинок. З моменту свого створення компанія не тільки організувала виробництво ялинок, але прагне поповнювати виробництво новими верстатами і обладнанням.