О нас

Інтернет-магазин "Різдво" вже багато років створює відмінний святковий настрій своїм покупцям, радуючи їх якісними новорічними товарами.

Ми пропонуємо штучні ялини українського виробника всіх розмірів, різних кольорів і фактури - від найоптимальніших до преміум-класу.

В нашій колекції представлені деревця висотою від 45 до 500 см. Усі ялинки виготовлені з пожежобезпечного матеріалу, щоб виключити раптовий спалах від електричних гірлянд. Вся наша продукція має санітарно-епідеміологічний висновок щодо безпечності, що дуже важливо, якщо в родині є діти.

Наші менеджери допоможуть вам підібрати найбільш відповідний варіант штучної ялинки для вашої родини, в подарунок друзям, для офісу або міського свята.

 Директор магазина Cristmas Кравец Александра

Ви обираєте саме той товар, який доведеться вам і до душі, і по кишені: так як ми виробник, то і ціни у нас найвигідніші на ринку. Ми самі малюємо ескізи, підбираємо матеріали, удосконалюємо виробництво, збираємо і пакуємо. А потім відправляємо вам - в будь-яку точку України протягом кількох днів після оформлення замовлення, без попередньої оплати.

Оплатити вибрані товари ви зможете готівкою при отриманні, оглянувши товар і переконавшись в його якості. Ось так непомітно, від душі і створюється справжній новорічний настрій!

Реквізити

ФОП Кравець О.А. Свідоцтво про державну реєстрацію серія В02 № 164987 від 26.03.2008г.