• Де ставити штучну ялинку по фен-шуй


  Ялинка - це обов'язкова гостя в більшості будинків і квартир на Новий рік. Але не слід ставити зелену красуню у вільному кутку, орієнтуючись лише на економію простору в квартирі. Це не тільки традиційний символ нового року, а й потужний магніт для притягання світлої енергії, якої бракує в будинку. Завдяки мистецтву фен-шуй правильно вибране місце для установки ялинки може змінити життя на краще вже в наступному році.

  Будь-яке приміщення, за вченням фен-шуй, ділиться на зони, що відповідають за різні сфери людського життя. Встановлюючи новорічну красуню, потрібно обов'язково пам'ятати про це, і ставити її в зону, енергії якої бракує в житті мешканців цього будинку.

  Для поліпшення матеріального становища новорічна ялина встановлюється в південно-східному кутку кімнати - зоні «Багатства». Прикрасами в цьому випадку служать золоті або срібні монети, скріпки, купюри, причому, чим більшої вартості, тим краще. Символами грошей, по фен-шуй, вважаються рибки і гірлянди з бус. Якщо фінансове питання залежить від кар'єрного росту, то ялинку ставлять навпроти входу в кімнату - по центру,

  Східна сторона, належить зоні «Сім'ї», тому якщо сім'я переживає кризу, то потрібно активувати саме цей сектор. На новорічній гості в цій зоні не повинно бути гострих іграшок і верхівок, обов'язково потрібно прикрасити її мішурою і гірляндами.

  Для посилення зони «Любові і взаємин», використовується південно-західний сектор кімнати. Тут рекомендуються парні прикраси, наприклад пара голубків, дві сніжинки або снігуронька з дідом Морозом. Іграшки треба вибирати жовтого, червоного і рожевого кольорів, а ось срібні кулі тут абсолютно недоречні. Як можна частіше потрібно включати новорічну гірлянду.

  Сім'ям, які мріють про дітей, добре було б поставити новорічне дерево в секторі «Діти», з західної сторони кімнати. Символом даного сектора є металеві предмети, тому до прикраси лісової красуні слід підійти творчо. Наприклад, можна прикрасити ялинку срібним дощем або кульками металевих кольорів (срібними, золотими, сірими, білими і т. Д.). Якщо в будинку є діти, то право прикрашати ялинку в цьому секторі належить їм.

  При виборі місця для новорічної красуні не треба намагатися робити активними відразу все зони, бажано знайти баланс. А якщо в квартирі немає можливості поставити ялина, то в потрібній зоні, слід розмістити прикрашені ялинові гілочки, які мають не меншу позитивною енергетикою. Правильно вибране місце для ошатною лісової гості - це запорука успіху та благополуччя в наступаючому році.