• Готуємося до Нового року: прикрашаємо ялинку правильно


  Чарівне свято Новий рік ... коли збуваються мрії, виконуються надії, будуються плани. Але чи можна щось таке зробити, щоб посилити ефект від наших побажань? Давайте спробуємо розібратися: як відчинити двері в наше життя позитивних змін. Отже, як потрібно прикрасити будинок для залучення удачі і як правильно нарядити ялинку, щоб достаток крокувало з вами в ногу?


  І ось вона святкова на свято до нас прийшла


  Перше і основне - куди б ви не поставили ялинку, вона повинна бути ідеально симетричною, рівній і прямій. Адже символ головного зимового свята є уособленням вашого життєвого шляху.


  Хто хоче весь рік купатися в променях слави, встановлюйте лісову або штучну красуню на півдні кімнати, в зоні вогню по фен-шую.


  Кому необхідно зміцнити відносини в шлюбі та сім'ї, звільніть місце для важливого атрибуту свята на південному заході. Прикрасити її можна милими сердечками, янголятами, червоними кульками і красивими химерно писаними яйцями. Все це є символом гармонійних і теплих відносин.


  Хто хоче завести дитину в наступаючому році, нарядите ялинку веселими дитячими іграшками, повісьте на неї блакитні або рожеві бантики, ялинкові іграшки у вигляді коляски, що асоціюється з додатком в родині.


  Людям творчим бажано поставити ялинку в північно-західній або західній частині кімнати. Це обіцяє вам підйом творчих сил і натхнення. Для залучення нових потоків доходів в сімейне гніздечко, густо прикрашайте королеву свята дощиком, грошовими купюрами на півночі кімнати.


  Ялинка на північному сході допоможе з успіхом освоювати нові науки і просто добре вчитися. Ялинка на південному сході, прикрашена монетами, коштовностями, цукерками, горішками, червоними стрічками є практично гарантом фінансового процвітання вашої родини.


  Ялинку на сході можна прикрашати іграшками з гострими краями: сніжинками, бурульками і т.п.


  На окрему увагу заслуговує центр кімнати. Ви можете її поставити туди і посилити кожну сторону свого життя, не вибираючи пріоритетною! Додайте на ній потрібні символи, направивши в ті сторони, які вказані вище. По суті, це ідеальне місце розташування.


  Якщо розстановка меблів або техніки не дозволяє поставити ялинку в потрібне вам місце - не турбуйтеся, вихід знайдеться завжди. Кілька ялинових гілок, поставлених в оригінальну вазу і визначених у потрібний кут, теж зроблять свою добру справу. Не забудьте прикрасити їх рекомендованими прикрасами і символами. Дуже добре виглядають спеціальні ялинові композиції з шишками, горобиною, стрічками, бантами. Їх зовсім нескладно зробити самостійно. Залучіть в цю справу домашніх, нехай кожен бере участь в підготовці, відчуває наближення торжества. Дивно ошатними здаються свічки: їх тепле світло, гра тіней і відблиски вогників, що відбиваються в вікнах, келихах, іграшках зливаються в воістину чарівну атмосферу улюбленого свята. Але при їх використанні будьте напоготові, правила пожежної безпеки ніхто не відміняв. По-хорошому, навколо ялинки повинно бути достатньо місця для дружного хороводу. Потаємний сенс цього дійства такий: замкнуте коло найдорожчих людей робить життя майбутнього року цільної, гладкою і наповненою. Звісно ж, що той, хто не пройде хороводом навколо зимової красуні, в майбутньому році буде весь час їздити «навкруги», не знаходячи собі покладеного місця.


  І обов'язково вибачте всіх тих, на кого ображалися в році, що минає, подякуйте Богові або Всесвіту за все і неодмінно залиште всі печалі, тривоги і негаразди в минулому.


  Якщо ви виконаєте ці нехитрі новорічні поради по прикрасі ялинки, то диво обов'язково загляне до вас на вогник.